Son Yazılar
Anasayfa / Moda / 2016 Abiye Elbise Modelleri

2016 Abiye Elbise Modelleri

2016 abiye elbise modelleri bu sene de en çok beğenilen giyim ürünlerinden olacak.  Bu konuda 2016 yılı tahmini olarak karşımıza çıkan ilk detaylar modellerde kullanılmış olan işlemeler ve boncukların şık bir yer kaplaması oluyor. 2016 abiye elbise modelleri gerçekten çok şık ve özel olarak nerde ise kişiye özel bir şekilde birçok bayanın yapısı düşünülerek yapılmış modeller olmaktadır. Abiye elbiseler genel olarak seçimi zor olan kombinlerden biri olmaktadır. Bu sene bu konu tamamı ile değişiyor ve çok kolay bir hal alıyor. Bedenini iyi bilen ve tanıyan tüm bayanlara bu sene abiye elbise bulması çok kolay olacaktır.  Bu sene ki modeller herkesin hem bedenine hem de fiziğine hitap edebilen modellerdir. Uzun boylu, kısa boylu ya da kilolu olan tüm bayanlara abiye modelleri bulunmaktadır.

2016 Abiye Elbise Modelleri

2016 abiye elbise modelleri renkleri öncelikle hem ışıltılı renklerde olmakla beraber altın sarısı ve gümüş grisi gibi renklerde çok giyilecektir. Geçen seneki paletli siyah elbiseler yerini daha renkli pulu abiye elbiselere bırakmıştır. Bu sene yaz için kullanılacak olan abiye elbise modellerinde straplez ve askılı yaka oldukça fazla kullanılacaktır. Kış mevsimi için yine açık yakaların tamamlayıcısı olan şal modelleri kullanılacaktır. Straplez yaka olan abiye elbiselerde bu sene daha çok balık model beli ince oturtmalı aşağılara doğru açılan çan şeklindeki elbise modelleri ile beraber bütün olarak göreceğiz.  Bazı vermiş olduğumuz modelleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.
Yukarıdaki resimlere tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz.Not: Fotoğrafları açmakta sıkıntı yaşayan arkadaşlar varsa, sağ tıklayıp yeni sekmede aç yapabilir.

Hakkında: Aylin

23 yaşındayım ve öğrenimimi moda üzerine görüyorum. Son trendleri takip etmeye çalışıp, bunları blogumda dilim döndüğünce paylaşmaya çalışıyorum. Moda, düğün, güzellik ilgi alanımda bulunuyor, fakat son zamanlar da dekorasyona olan merakım da oldukça arttı. Okuduğunuz haberleri beğendiyseniz yorum yapmanız benim hevesimi arttıracaktır. Teşekkürler, tekrar görüşürüz :]]]]

Göz Atın

2015 Erkek Şort Modelleri

Erkek Şort Modelleri, Fiyatları

Yaz mevsiminin kavurucu sıcakları geldiği zaman pantolonlar dolaba kaldırılır ve şortlar açığa çıkarılır. Küresel ısınma …

2 Yorumlar

  1. İclal P.

    Nişan gecesi giymek için abiye de düşünmeye başladım. Siz ne dersiniz arkadaşlar?

  2. Otto Mcnany

    Bugün Güzel bi gün olcak dostlar .:))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir