Son Yazılar
Anasayfa / Düğün Telaşı / Nişan Elbiseleri / 2016 Nişan Elbiseleri

2016 Nişan Elbiseleri

2016 yılında nişan yapacaklara müjde bu yıl çok şık nişan abiye elbise modelleriyle karşılaşacaksınız. Bu modeller hakkında yazacağımız bu yazımızla nişan elbiseleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve nişanınız için en özel elbiseyi alabilirsiniz.

Nişanlık Modelleri

2016 Nişan Elbise Modelleri

Evlilikten bir önceki adım olan nişan abiye elbisesi bu anlamda en az gelinlik seçimi kadar önemlidir. 2016 yılının nişan elbiseleri gerçekten göz alıcı şıklıkta. En moda renkler de pudra pembesi, gece mavisi ve yavruazi renkleri. Nian elbisesi dendimi akla gelinlik gibi ama rengi beyaz olmayan elbiseler geliyor. Tam da üstüne bastınız gerçekten de öyle gelinlik modellerine benzeyen modellerden oluşan nişan elbiseleri aynı şekilde prenses straplez tek omuz ve elbise tarzında modelleriyle 2016 yılının yeni nişanlanacak çiftlerinin yüzünü güldürecek. Nişan elbisesinde çok fazla taş olmasını ben şahsen doğru bulmuyorum. 2016 yılınını modasında da genellikle sultan kıyafetlerine benzer bir tarzda nişan elbiseleri daha çok kreasyonlarda yer alan bir model. Sade dantelli ve şık nişan elbiseleriyle nişanınızda çok şık görüneceksiniz. Son derece zor bir karar olan bu seçimi yaparken yanınızda zevkine güvendiğiniz bir arkadaşınızın ya da bir akrabanızın mutlaka bulunması gerektiğini herhalde söylememize gerek yok.

Yazıma burada son veriyorum tüm evlilik adımlarınızın en hoş şekilde geçmesi ve en güzel günlerin sizin olması  dileğiyle bir yastıkta kocayın inşallah.

Hakkında: Aylin

23 yaşındayım ve öğrenimimi moda üzerine görüyorum. Son trendleri takip etmeye çalışıp, bunları blogumda dilim döndüğünce paylaşmaya çalışıyorum. Moda, düğün, güzellik ilgi alanımda bulunuyor, fakat son zamanlar da dekorasyona olan merakım da oldukça arttı. Okuduğunuz haberleri beğendiyseniz yorum yapmanız benim hevesimi arttıracaktır. Teşekkürler, tekrar görüşürüz :]]]]

Bir yorum yapılmış

  1. İclal P.

    Modelleri çok beğendim, özellikle somon rengi olan nişanlık çok güzel. Bunları nerden temin edebiliriz ve yeni model ekleme şansınız var mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir