Son Yazılar
Anasayfa / Moda / Mükemmel Şal Modelleri

Mükemmel Şal Modelleri

Özellikle bahar aylarında değişkenlik gösteren havalarda en iyi dostumuz şallar olur. Şal her an yanımızda taşıyabileceğimiz, bizi serin havalarda soğuktan koruyan tekstil ürünüdür. Şal bu fonksiyonunun yanı sıra şık ve güzel görünüme de sahip olması gerekir. Şaldan beklentimiz her ne kadar yüksek olsa da, bu beklentileri karşılayacak şal modelleri mevcut. Şimdi gelin bu modellere biraz daha yakından bakalım.

En Güzel Renkler ve Modeller

Şallar genellikle ipekten, yünlü ve pamuklu kumaşlardan yapılır. İşlevi açısından en çok tercih edilen modeller genellikle örgü olan şal modelleri dir. Hem daha sıcak tutan hem de hoş görüntüsüyle estetik kaygısını ortadan kaldıran bu modeller bayanların oldukça ilgisini görüyor. İpek şallar ise parlak görünümleriyle şıklık beklentisini tam manasıyla karşılayan modeller. Şal denince akla gelen ilk detay ise ponponlar ve püsküller olur. Renk bakımından da şallar yeni sezonda daha çok karşımıza mavi, beyaz, pembe gibi canlı tonlar çıkıyor. Şal seçiminde dikkat edilmesi gereken husus ise yaşımıza uygun bir model seçmektir. Genç kullanıcıların tercihlerinde mat ve geçiş tonları akıllıca olacaktır.

Tarzını Yansıt

Şallarda dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise giyilen kıyafetle oluşturduğu kombinasyondur. Bir şalı şık bir elbise ve estetik bir topuklu ayakkabı ile kombinleyerek mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Kısaca ara mevsimlerde alışverişlerimizin vazgeçilmezi olan şal modelleri yukarıdaki tavsiyelerimize uygun tercihler yapıldığında hem soğuk havalarda bize yardımcı olacak hem de şık görünüm sağlayacaktır.

Hakkında: Aylin

23 yaşındayım ve öğrenimimi moda üzerine görüyorum. Son trendleri takip etmeye çalışıp, bunları blogumda dilim döndüğünce paylaşmaya çalışıyorum. Moda, düğün, güzellik ilgi alanımda bulunuyor, fakat son zamanlar da dekorasyona olan merakım da oldukça arttı. Okuduğunuz haberleri beğendiyseniz yorum yapmanız benim hevesimi arttıracaktır. Teşekkürler, tekrar görüşürüz :]]]]

Göz Atın

2016 Tişört Modelleri

Tişört Modelleri

Her birey tarafından kullanılan ve diğer giyim ürünlerine göre oldukça fazla çeşide de ayrılan bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir