Son Yazılar
Anasayfa / Moda / Tesettür Şal Modelleri

Tesettür Şal Modelleri

Tüm bayanlar tarafından sevilerek ve özel günlere damga vuran giyim ürünü şal olmaktadır. Ancak bayanların giydikleri kıyafetler doğrultusunda da şal modellerinin değiştiği görülmektedir. Giyilen dekolteli bir elbise ve ya abiye de daha kısa modeller kullanılmaktadır. Dekolteyi kapatacak ya da daha şık görünmesini sağlayacak dantelden yapılmış modeller olmaktadır. Birde tesettür şal modelleri tesettür arzından giyinen bayanlar tarafından kullanılmaktadır. Bu şallar ise vücudu kapatmaya yönelik kullanılan, düz olan ve ya motifli de olabilen modeller olup bazen bayanların eşarp olarak da kullanabildiği şal modelleri olmaktadır.

Desenli Tesettür Şal Modelleri

Tarza göre şal modeli

Tercih edilen tarzlardan bir de tesettür tarzı olup bu tarza uygun şallar kullanılmalıdır. Bu tarzı kullanan ayanlar bazı durumlara dikkat ederek seçmektedir. Ancak tüm vücutları kapalı olduğundan her türlü şal modelini kullanmalarında da bir sakınca olmamaktadır. Örümcek, fındık, fıstık, kafes gibi farklı motiflerle yapılan her model şal modeli tesettür tarzı şal modellerine girmektedir. Ancak birde bu bayanlar şallar farklı amaçlar içinde kullanarak çok amaçlı hale getirmiştir.

Yeşil Tesettür Şal Modelleri

Çok amaçlı şallar

Bu anlamda kullanılan şallar tesettür şal modelleri olmaktadır. Kullanımı dışında bir amaçla eşarp niyetinde bayanlar bu tür şalları kullanmaktadır. Bu tür şallar genellikle tek renk olup bazen desenli de olsa şifon kumaşı ile daha çok yapılmaktadır. Başörtü olarak ta kullanılan omuzlardan dökülen bir modele benzemesinden özel davetlerin olduğu yerlere giderken tesettür giyimi olan bayanlar bu modeli tercih etmektedir.

Hakkında: Aylin

23 yaşındayım ve öğrenimimi moda üzerine görüyorum. Son trendleri takip etmeye çalışıp, bunları blogumda dilim döndüğünce paylaşmaya çalışıyorum. Moda, düğün, güzellik ilgi alanımda bulunuyor, fakat son zamanlar da dekorasyona olan merakım da oldukça arttı. Okuduğunuz haberleri beğendiyseniz yorum yapmanız benim hevesimi arttıracaktır. Teşekkürler, tekrar görüşürüz :]]]]

Göz Atın

2015 Erkek Şort Modelleri

Erkek Şort Modelleri, Fiyatları

Yaz mevsiminin kavurucu sıcakları geldiği zaman pantolonlar dolaba kaldırılır ve şortlar açığa çıkarılır. Küresel ısınma …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir